Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel Ürünler
 

Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi, teslimatta nakit ya da teslimatta kredi kartı tek çekim yoluyla yapabilirsiniz.

Banka Hesap Numarlarımız

Hesap Adı:

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 1 (bir) iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 1 (bir) iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Ödemesi saat 16:00 'a kadar kesinleşen siparişleri aynı gün kargoya vererek müşterilerimize ulaştırılmasını sağlamak öncelikli hedefimizdir. Siparişler, kargoya teslim edildiğinde  E-posta yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Çalıştığımız kargo firmaları; olağan dışı durumlar haricinde, şirketimizin merkezinden 600 Km mesafeye kadar 1 (bir) iş gününde teslimat yapmaktadır. 600 Km üzeri mesafelerde ortalama teslimat süresi 2-3 işgününü bulabilmektedir.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Hesabım" sayfasındaki "Sipariş geçmişimi göster" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.